10gtek # [10-pakovanje 10G SFP+ DAC kabl-10GBase-CU pasivno direktno povezivanje bakar Twinax SFP kabl za Cisco SFP-H10GB-CU3M, Meraki MA-CBL-TA-3M, D-Link, Fortinet, Netgear, 3m

10gtek [10-pakovanje 10G SFP+ DAC kabl-10GBase-CU pasivno direktno povezivanje bakar Twinax SFP kabl za Cisco SFP-H10GB-CU3M, Meraki

KM 95.00

Novo

Tova je dostupna

10 Gb E SFP+ na SFP+ DAC direktno pričvrstite Bakarni Twinax kabl, pasivan, 3-metar (10ft), 30 AWG. SFP+ kabl može povezati prekidač, ruter, server, NIC ili drugu optičku opremu sa SFP+ portovima za priključenu mrežu za skladištenje, mrežu skladišnog prostora i računarstvo visokih performansi. Kompatibilan sa Cisco, Fortinet, Cisco Meraki, D-link, Supermicro, Mikrotik, Netgear, ZTE, Quanta, Solarflare, Palo Alto, F5, itd uređajima. U laboratoriji za integritet signala 10gteks, 100% smo prošli TDR & vna Testirano. I svaki DAC kabl se pojedinačno ispituje na prekidačima prije isporuke. Uz podršku 10gtek 30 dana besplatno vraćene, 3 godine besplatne garancije i doživotne tehnološke podrške. 10gtek je proizvođač bakarnog kabla sa direktnim pričvršćivanjem, dostupan je i prilagođeni servis.

Slična roba u kategoriji

Adddon Force10 GP-xfp-w28 Compat Trnscvr Novo
Adddon Force10 GP-xfp-w28 Compat Trnscvr

Addon Dell Force10 GPxfpw28 kompatibilan TAA kompatibilan 10 GBase dwdm100ghz Xfp primopredajnik (smf, 1530nm do 1560nm, 80km, Lc, Dom) 100% aplikacija Testirano i zagarantovano kompatibil

KM 1.33
Compufox FG-TRAN-SFP+SR 10GB kompatibilni primopredajnik za Fortinet FortiGate-3040b-DC . 4 komada. Novo
Compufox FG-TRAN-SFP+SR 10GB kompatibilni primopredajnik za Fortinet FortiGate-3040b-DC . 4 komada.

Brzina prenosa podataka (Maks.) : 10,5 Gb / s udaljenost (Maks.) : 300m tip vlakana : MMF Talasna dužina : 850nm Digitalna Dijagnostika : Da Brzina prenosa podataka (Maks.) : 10,5 Gb / s...

KM 3.00
AddOn Ons-SC-4G-58.1-ao SFP primopredajnik Novo
AddOn Ons-SC-4G-58.1-ao SFP primopredajnik

Ovaj primopredajnik je u skladu sa Zakonom o trgovinskim sporazumima (TAA) Ovaj primopredajnik je u skladu sa Zakonom o trgovinskim sporazumima (TAA) Ovaj Cisco onsSC4 G58.1 kompatibilni SFP

KM 2.33
Lodfiber JX-SFP-1GE-SX Juniper mreže kompatibilne 1000Base-SX SFP 850nm 550m DOM primopredajnik Novo
Lodfiber JX-SFP-1GE-SX Juniper mreže kompatibilne 1000Base-SX SFP 850nm 550m DOM primopredajnik

JXSFP1 GESX Juniper Networks JXSFP1 GESX kompatibilan 1000 BaseSX SFP 850nm 550m primopredajnik JXSFP1 GESX Juniper Networks JXSFP1 GESX kompatibilan 1000 BaseSX SFP 850nm 550m primopredajni

KM 14.00
10 paket-Compufox FG-TRAN-SFP+LR 10GB kompatibilni primopredajnik za Fortinet FMC-XG2 IPS modul Novo
10 paket-Compufox FG-TRAN-SFP+LR 10GB kompatibilni primopredajnik za Fortinet FMC-XG2 IPS modul

Brzina prenosa podataka (Maks.) : 10.5 Gb / s.udaljenost (Maks.) : 10km Vrsta vlakana : SMF Talasna dužina : 1310nm Digitalna Dijagnostika : Da Brzina prenosa podataka (Maks.) : 10.5 Gb / s

KM 11.20
StarTech.com Palo Alto mreže CG kompatibilni SFP modul - 1000Base-T - SFP do RJ45 Cat6/Cat5e - 1GE Gigabit Ethernet SFP-RJ-45 100m Novo
StarTech.com Palo Alto mreže CG kompatibilni SFP modul - 1000Base-T - SFP do RJ45 Cat6/Cat5e - 1GE Gigabit Ethernet SFP-RJ-45 100m

100% PALO ALTO NETWORKS CG COMPATIBLE SFP primopredajnik : dizajniran, programiran i testiran za rad sa kompatibilnim Palo Alto mrežama prekidača i rutera za pružanje pouzdane 1 Gb E kone

KM 23.93
Macroreer kompatibilan sa Netgear AXC763 10g pasivni SFP+ na SFP+ Bakarni Twinax kabl sa direktnim pričvršćivanjem 0,5 metara Novo
Macroreer kompatibilan sa Netgear AXC763 10g pasivni SFP+ na SFP+ Bakarni Twinax kabl sa direktnim pričvršćivanjem 0,5 metara

10 Gb E SFP+ na SFP+ DAC direktno pričvrstite Bakarni Twinax kabl, pasivan, 0,5 metara, AWG30 100% kompatibilan sa Netgear AXC763, 10 Gb / s brzina prenosa podataka...

KM 7.50
10 Pack-Compufox 407-Bbop kompatibilni primopredajnik za Dell PowerConnect 6224P Novo
10 Pack-Compufox 407-Bbop kompatibilni primopredajnik za Dell PowerConnect 6224P

Brzina prenosa podataka (Maks.) : 10.5 Gb / s.udaljenost (Maks.) : 10km Vrsta vlakana : SMF Talasna dužina : 1310nm Digitalna Dijagnostika : Da Brzina prenosa podataka (Maks.) : 10.5 Gb / s

KM 3.00
C2g Cisco kompatibilan 1000BASE-ZX SMF SFP primopredajnik, TAA kompatibilan Novo
C2g Cisco kompatibilan 1000BASE-ZX SMF SFP primopredajnik, TAA kompatibilan

Funkcionalno identičan Cisco GLCZXSM LC portovi dizajniran za upotrebu sa singlemode vlakana Signalizacija talasne dužine 1550nm Podržava do 80 kilometara kablova modul...

KM 12.68
Keystron kompatibilan MA-SFP-10GB-SR 10GBASE-SR SFP+ 850nm 300m primopredajnik Novo
Keystron kompatibilan MA-SFP-10GB-SR 10GBASE-SR SFP+ 850nm 300m primopredajnik

Mrežni portovi : SFP+ Talasna dužina : 850 nm Maksimalna udaljenost : 300 m Brzina prijenosa podataka : 10 GB / e konektori : Duplex LC Vrsta vlakana : MMF Digitalni Dijagnostički Nadzor

KM 1.00
LODFIBER 0,5 m Mellanox MC2206130-00a kompatibilan 40g QSFP+ pasivni bakarni kabl za direktno pričvršćivanje Novo
LODFIBER 0,5 m Mellanox MC2206130-00a kompatibilan 40g QSFP+ pasivni bakarni kabl za direktno pričvršćivanje

Mellanox MC220613000a kompatibilan Tip konektora : QSFP+ za QSFP+ Dužina kabla : 0,5 m (2ft) Mellanox MC220613000a kompatibilan Tip konektora : QSFP+ za QSFP+ Dužina kabla : 0,5 m (2ft)...

KM 44.80